MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurduğu iş anlayışını benimseyerek politika haline getiren firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda uzmanlaşmış ekibi ile çalışmaktır. Medikal sektörü bazında ihtiyaçları gidererek, müşteri odaklı satış sunarak, güler yüzlü hizmet anlayışı ve zamanında ürün teminini ilke edinmiştir. Yerli ve milli olanaklar ile aynı zamanda geleceğin de ihtiyaçlarına uygun ürünler sunma düşüncesi ve hayatı kolaylaştıran yaklaşımlar prensibimizdir.

VİZYONUMUZ

Öncelikle Medikal sektöründe tüm Türkiye’nin saygın firmaları arasında yer almak vizyonuyla çalışıyor ve bu heyecanla ilerliyoruz. Her zaman kaliteyi ve yeniliği hedef alan firmamız yerli üretim çalışmalarına hız kazandırarak, Dünyaca tanınmış Medikal firmaları arasında yer almaktır.

Faaliyet Alanı

Ana faaliyet konumuz Enteral Beslenme Ürünleri olup, bu konuda Dünyaca tanınmış markaların bayiliğini yapmaktadır. Bu markalardan en önemlisi NUTRICIA FLOCARE firmasıdır. 2000 Yılından beri NUTRICIA FLOCARE firmasının İç Anadolu Bölge bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Enteral Beslenme Ürünlerine ilave olarak Medical Homecare (Evde Bakım Ürünleri) Yaşlı Bakım ve Huzur Evleri şirketimizin ana faaliyet alanlarından biridir.

Toptan & Perakende Tedarik Zinciri

Medikal Market olarak Sıhhiye’de bulunan şirket merkezinde halkımıza perakende hizmet vermekteyiz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı ve Üniversite Hastanelerinin toplu alımlarına iştirak etmekteyiz.