HAKKIMIZDA

Sanimed Medikal

SANİMED TIBBİ MALZEME TİCARET LTD. ŞTİ.

2000 Yılında Ankara’da Modern Çarşıda faaliyetine başlamıştır. 2003 Yılı sonuna kadar Modern Çarşıda faaliyetine devam etmiş, büyük çarşı yangınından sonra şuan ki şirket merkezinin bulunduğu Sıhhiye Süleyman Sırrı Caddesinde faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız faaliyet gösterdiği alanlarda uzmanlaşmış ekibi ile birlikte sektörün öncü firmaları arasında yer almıştır. Her zaman kaliteyi ve yeniliği hedef alan firmamız Enteral Beslenme ve Disposable Tıbbi Malzeme konusunda yerli üretim çalışmalarına 2016 yılından itibaren hız kazandırmış ve Dünyaca tanınmış Medikal firmalarına üretim partneri olmuştur.

Faaliyet Alanı

Ana faaliyet konumuz Enteral Beslenme Ürünleri olup, bu konuda Dünyaca tanınmış markaların bayiliğini yapmaktadır. Bu markalardan en önemlisi NUTRICIA FLOCARE firmasıdır. 2000 Yılından beri NUTRICIA FLOCARE firmasının İç Anadolu Bölge bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Enteral Beslenme Ürünlerine ilave olarak Medical Homecare (Evde Bakım Ürünleri) Yaşlı Bakım ve Huzur Evleri şirketimizin ana faaliyet alanlarından biridir.

Toptan & Perakende Tedarik Zinciri

Medikal Market olarak Sıhhiye’de bulunan şirket merkezinde halkımıza perakende hizmet vermekteyiz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı ve Üniversite Hastanelerinin toplu alımlarına iştirak etmekteyiz.